Wytrzymałe kabiny sanitarne prysznicowe i kabiny toaletowe powinny być standardem w wielu miejscach użyteczności publicznej. Kabiny systemowe sprawdzą się głównie na basenach i w toaletach jako kabiny sanitarne, ale nie tylko. Niezaprzeczalnie ścianki systemowe WC z HPL cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na szereg zalet. Co je wyróżnia i gdzie się sprawdzą?

kabiny sanitarne w łazienkach publicznych

 

Zalety kabin sanitarnych i systemowych

Kabiny sanitarne i systemowe to produkty, które nasza firma produkuje z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających osób. Rosnące oczekiwania osób odwiedzających różne punkty usługowe i sportowe, a także wzrost świadomości na temat zasad przestrzegania higieny sprawia, że kabiny systemowe doskonale odpowiadają na potrzeby współczesnych projektów i przedsiębiorczych inwestorów. Oferujemy wytrzymałe i lekkie ścianki systemowe, które doskonale nadają się do różnego rodzaju pomieszczeń. Dlaczego warto wybrać kabiny systemowe?

  • Kabiny sanitarne i systemowe zajmują mniej przestrzeni

Metraż pomieszczeń ma duży wpływ na zagospodarowanie przestrzeni. Kabiny sanitarne HPL doskonale wpasują się w każde, nawet najmniejsze i niestandardowe pomieszczenie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie kabin systemowych w dowolny sposób. Dopasowanie kształtu i rozmieszczenie elementów do panujących warunków z produktami GreenPanel nie stanowi problemu, ponieważ nasi specjaliści pomogą dobrać najlepsze rozwiązania obecne na rynku w dziedzinie kabin i ścianek systemowych.

Niestandardowym wymaganiom sprosta np. system ALMUS. Jest to kabina sanitarna prysznicowa z wahadłowymi drzwiami wykonana z laminatu wysokociśnieniowego HPL, która jest odporna na wilgoć, a zastosowanie wahadłowych drzwi doskonale  sprawdza się w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Inwestycja w kabiny systemowe ALMUS pozwala zaoszczędzić miejsce lub wykorzystać każdy metr kwadratowy najlepiej jak to możliwe.

  • Łatwo je utrzymać w czystości

Kabiny sanitarne i systemowe różnią się specyfikacją i wyglądem, co pozwala na dobranie produktów idealnie do warunków panujących w danym pomieszczeniu i na danej przestrzeni. Dostępne u nas kabiny sanitarne zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ale także zachowaniu estetyki i wysokiego standardu higieny w pomieszczeniach różnego rodzaju.

Stałe używanie kabin wymaga nadzoru i regularnego czyszczenia produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy produktu wykonane z materiału HPL, które łatwo utrzymać w czystości. Przywiązanie uwagi do szczegółów pozwala nam oferować najlepsze produkty na rynku.

Przykładowo system ACER posiada system delikatnego samozamykania, który umożliwia grawitacyjne domykanie drzwi, oraz okucia wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Dzięki temu kabiny sanitarne można łatwo zdezynfekować, a tym samym dbać o zachowanie najwyższych standardów higieny.

  • Nowoczesne kabiny są bardziej wytrzymałe

Kabiny HPL są niezwykle odporne na uszkodzenia i wilgoć. Nie tracą swoich właściwości nawet mimo długiego wystawienia na działanie wilgoci. Dzięki odporności na zarysowania nie zniszczy ich żaden wandal, a dzięki temu pomieszczenie stale będzie wyglądało elegancko i schludnie. Dzięki temu nawet mimo upływu lat będzie robiło dobre wrażenie na odwiedzających.

Ponadto kabiny sanitarne i systemowe HPL uniemożliwiają rozwój bakterii i grzybów na jego powierzchni, dlatego kabiny wykonane z laminatu pozwalają na stosowanie ich nawet jako ścianki systemowe WC. Designerski wygląd ścianek sprawdzi się bez względu na rodzaj pomieszczenia, a ścianki z serii GLASS pokochają miłośnicy nowoczesnych i luksusowych wnętrz.

Gdzie sprawdzą się kabiny sanitarne i systemowe?

Wyposażenie pomieszczeń w ścianki sanitarne i systemowe to idealne rozwiązanie do miejsc użyteczności publicznej, w których wysoka jakość i wytrzymałość pozwolą na użytkowanie ich przez długi czas. Kabiny sanitarne i systemowe GreenPanel są tworzone przez specjalistów, co przekłada się na możliwość stosowania naszych kabin w każdej przestrzeni. Szczególnie polecamy je jako wyposażenie placówek oświatowych, urzędów, hoteli, galerii handlowych, obiektów sportowych,  basenów i publicznych toalet.