kabiny przedszkolne MALUS
Malus

Kabiny sanitarne w systemie MALUS przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników, dostępne są w dwóch wariantach materiałowych.

więcej +
kabiny przedszkolne Betula
Betula

Kabiny sanitarne w systemie BETULA przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników, dostępne są w dwóch wariantach materiałowych.

więcej +

Komfortowe i bezpieczne kabiny sanitarne do przedszkoli

Oferujemy Państwu dwa rodzaje kabin sanitarnych do przedszkoli, zaprojektowanych specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach – w systemie Betula oraz Malus. Wysokość drzwiczek oraz sposób ich montowania pozwalają na łatwe kontrolowanie przez osobę dorosłą, jednocześnie nie naruszając intymnej przestrzeni dziecka. W obydwu typach konstrukcji kabiny wc dla dzieci posiadają wygodną wysokość 130 cm, natomiast prześwit do podłogi wynosi 15 cm. Drzwiczki są mocowane na wysoce bezpiecznych i wytrzymałych na intensywne użytkowanie zawiasach zewnętrznych, opartych na systemie grawitacyjnego domykania.

W systemie Betula zastosowano drzwi wahadłowe, natomiast Malus posiada wersję jednoskrzydłową. Obydwa typy konstrukcji zapewniają maksymalny komfort oraz skutecznie chronią przed ewentualnymi zranieniami, typowymi dla dzieci z przedziału wczesnoszkolnego, chociażby w postaci przytrzaśnięcia palców drzwiami.

Wysoka jakość wykonania kabin WC dla dzieci

Przy małych użytkownikach szczególnie trudne jest utrzymanie czystości, dlatego zaprojektowane przez nas kabiny sanitarne do przedszkoli cechują się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Cała konstrukcja została wykonana z wytrzymałego aluminium o specjalnym profilowaniu, zapewniającym doskonałą szczelność przy montażu. Okucia oraz gałki są ze stali nierdzewnej, co zapewnia wysoką odporność przed korozją nawet przy intensywnej ekspozycji na wilgoć. Ściany oraz drzwi mogą być wykonane w dwóch wariantach. Zarówno w systemie Malus jak i Betula do wyboru są płyty wiórowe albo laminat, otrzymywany za pomocą obróbki wysokociśnieniowej.

Dzięki temu produkt jest bardzo łatwy do czyszczenia, pozostaje odporny na działanie środków dezynfekujących. Ponieważ są to kabiny wc, które idealnie nadają się do użytku w placówkach żłobkowych i wczesnoszkolnych, w tym przedszkolach i początkowych klasach szkoły podstawowej, oferujemy Państwu aż trzydzieści dostępnych wariantów kolorystycznych. Tak szeroka paleta barwna z pewnością pozwoli dobrać kabiny pod panującą stylistykę placówki, a także pomoże ciekawie urozmaicić przestrzeń.

Warto wybrać nasze kabiny WC do przedszkoli ze względu na:

  • wysokie bezpieczeństwo,
  • łatwość w utrzymaniu czystości,
  • funkcjonalny design i piękne kolory,
  • solidność i wytrzymałość kabin wc,
  • profesjonalną pomoc przy montażu.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją techniczną, dostępną po wybraniu interesującej wersji produktu. W swojej ofercie posiadamy również kabiny prysznicowe, kabiny WC oraz szafki systemowe HPL.