kabiny prysznicowe Acer
Acer

Wykonane są z wytrzymałego, odpornego na wilgoć, laminatu wysokociśnieniowego HPL. Jest to najbardziej elastyczny produkt w naszej ofercie znajduje zastosowanie głównie przy stosowaniu brodzików prysznicowych.

więcej +
kabiny prysznicowe Fagus
Fagus

Kabiny wykonane są z wytrzymałego, odpornego na wilgoć, laminatu wysokociśnieniowego HPL doskonale funkcjonują w wymagającym środowisku.

więcej +
kabiny prysznicowe Almus
Almus

System kabin prysznicowych ALMUS z drzwiami wahadłowymi zaprojektowany i wyprodukowany aby sprostać niestandardowym wymaganiom.

więcej +
System Glass
Glass

Szklane kabiny sanitarne w systemie GLASS to produkt nowoczesny nadający pomieszczeniom luksusowy charakter.

więcej +

Funkcjonalne kabiny prysznicowe z HPL

Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości, standaryzowanych kabin prysznicowych. W ofercie posiadamy cztery wersje, które różnią się designem oraz zastosowanymi detalami dekoracyjnymi, są to ACER, FAGUS, ALMUS oraz GLASS. Pierwsza wersja z powodzeniem sprawdzi się na pływalniach szkolnych, basenach publicznych, a także w pomieszczeniach socjalnych, w których wymagane jest zaprojektowanie oraz montaż szczelnie zakrytej kabiny, pod ściśle ograniczone wymiary łazienki. Aby zapewnić maksymalny komfort oraz intymność, drzwi są wyposażone w system samozamykający oraz zamek sygnalizujący czy dana kabina jest wolna albo zamknięta.

W przypadku systemu FAGUS kabiny sanitarne mogą być wykonane bez trwale zamontowanych drzwi, przykładowo z użyciem kotary. Posiadają prześwit między drzwiami a podłogą o wysokości 15 cm. Tego typu kabiny są powszechnie montowane w różnego rodzaju centrach rekreacyjnych, ale także pomieszczeniach socjalnych. Na specjalne zamówienie klienta oferujemy również wersję z drzwiami, która składa się na tak zwany system QUERCUS.

W systemie ALMUS cechą charakterystyczną jest wykorzystanie drzwi wahadłowych, które doskonale się sprawdzają w ciasnych i trudnych do zaaranżowania pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu komfortowego systemu samozamykającego taka kabina prysznicowa jest dobrym rozwiązaniem z myślą o najmłodszych użytkownikach. Dla wysoce wymagających klientów oferujemy eleganckie, wykonane z hartowanego, mlecznego szkła kabiny prysznicowe w systemie GLASS. Z pewnością sprawdzą się w eleganckich hotelach, ekskluzywnych kurortach oraz centrach wypoczynkowych.

Trwałość i wysoka jakość wykonania kabin prysznicowych

Wszystkie oferowane przez nas kabiny prysznicowe są wykonywane z wysoce dekoracyjnego oraz wytrzymałego laminatu wysokociśnieniowego HPL. Opierają się na konstrukcji z profilami aluminiowymi albo w przypadku systemu FAGUS oraz ALMUS również na aluminium anodowanym, który cechuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na korozję, co jest szczególnie ważne w bardzo wilgotnych pomieszczeniach łazienkowych.

Wszystkie dodatkowe elementy konstrukcyjne każdej oferowanej przez nas wersji kabiny prysznicowej w postaci zawiasów, gałek, uchwytów, systemu rur są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją produktu oraz cenami kabin prysznicowych HPL. W naszej ofercie znajdziesz również kabiny przedszkolne, kabiny WC oraz szafki HPL.