PRZEGRODY PISUAROWE

Przegrody pisuarowe produkowane są z laminatu wysokociśnieniowego HPL

Przegrody pisuarowe produkowane są z laminatu wysokociśnieniowego HPL . Produkt znajduje zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły, szpitale czy przychodnie zdrowia. Przegrody są uzupełnieniem oferty kabin sanitarnych.
Przegrody występują w wersji wiszącej oraz w wersji na stopie ze stali nierdzewnej , wymiary dostosowane są do potrzeb klienta.

Dostępne w ponad 30 kolorach laminatu.

Jeżeli wybiorą Państwo z naszej oferty interesujący typ kabin toaletowych, jesteśmy w stanie idealnie dopasować charakterystykę oraz elementy dekoracyjne przegrody pisuarowej. Dzięki temu zyska się pewność, że przestrzeń będzie posiadać jednolitą estetykę oraz kolorystykę.

Płyty cechują się dużą wytrzymałością na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, a stalowe elementy konstrukcyjne są wysoce odporne na działanie korozji, która często występuje w pomieszczeniach łazienkowych, w skutek znacznej ekspozycji na wilgoć. Przegrody są bardzo łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na niszczące działanie środków dezynfekujących. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Zapewniamy fachową pomoc przy doborze interesującej wersji przegrody pisuarowej.

Galeria systemu +