MORUS kabiny WC
Morus

Kabiny sanitarne w systemie MORUS dostępne są w dwóch wariantach materiałowych. Jest to najbardziej uniwersalny produkt w naszej ofercie. Zastosowane rozwiązania sprawiają że ścianki nadają się zarówno do wymagających roboczych pomieszczeń jak i do bardziej eleganckich i kameralnych.

więcej +
QUERCUS kabiny WC
Quercus

Kabiny wykonane są z wytrzymałego, odpornego na wilgoć, laminatu wysokociśnieniowego HPL doskonale funkcjonują w wymagającym środowisku. Znajdują zastosowanie w centrach rekreacyjnych takich jak baseny czy kluby fitness.

więcej +
kabiny wc sorbus
Sorbus

Główną cechą systemu jest zabudowa na pełną wysokość pomieszczenia. Zastosowane rozwiązania pozwalają w pełni dostosować się do obowiązujących przepisów , które w niektórych przypadkach nakazują taką formę zabudowy. Proponowany system zapewnia też pełną prywatność użytkowania.

więcej +
kabiny wc Pinus
Pinus

Kabiny wykonane są z wytrzymałego, odpornego na wilgoć i wandalizm, laminatu wysokociśnieniowego HPL doskonale funkcjonują w wymagającym środowisku.

więcej +
System Glass
Glass

Szklane kabiny sanitarne w systemie GLASS to produkt nowoczesny nadający pomieszczeniom luksusowy charakter.

więcej +

Wytrzymałe kabiny toaletowe – GreenPanel

W naszej ofercie znajdą Państwo aż 5 różnych systemów kabin WC – każdy z nich posiada inną specyfikację i może zostać wykorzystany różnych budynkach. Produkujemy m.in. szklane kabiny do toalet GLASS, które świetnie sprawdzają się w ekskluzywnych wnętrzach hoteli. Szkło jest materiałem, który rzadko wykorzystuje się w przypadku kabin toaletowych. GreenPanel jako pierwszy w Polsce postawił na rozwiązanie, które nadaje wnętrzu prestiżu i niepowtarzalnego charakteru. Nasze kabiny WC zostały zamontowane w setkach pomieszczeń i cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Oferowane przez nas warianty kabin toaletowych spełniają wszelkie wymogi prawne, dzięki czemu mogą być bez problemu wykorzystywane zarówno w budynkach publicznych, jak i prywatnych. Za naszą firmą stoi kilkanaście lat doświadczenia, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. Nasi klienci cenią produkty GreenPanel z następujących powodów:

  • wytrzymałość,
  • funkcjonalność,
  • design,
  • profesjonalne doradztwo i obsługa.

Więcej informacji uzyskają Państwo klikając w poszczególne systemy kabin do toalet.

Kabiny WC odporne na wandalizm

Toalety klubów, pubów i hoteli są miejscami, w których często dochodzi do aktów wandalizmu. Wnętrza kabin są najczęściej malowane przy użyciu ciężkich do zmycia markerów. Napisy zaburzają estetykę toalet, a ich usuwanie to duże koszty dla właściciela budynku. Nasze kabiny toaletowe wykonane są z odpornych na tusz tworzyw, które znacznie utrudniają wandalom pisanie po ich nawierzchni. Kabiny WC GreenPanel są więc rozwiązaniem pozwalającym na utrzymanie porządku w kabinie oraz minimalizację kosztów związanych z usuwaniem niepożądanych napisów. Napisy na naszych ścianach są o wiele łatwiej zmywalne, niż w przypadku tradycyjnych kabin do toalet. W większości przypadków nie ma potrzeby zatrudniania profesjonalnych firm zajmujących się walką z wandalizmem – wystarczy przetarcie śladów z markera wilgotną szmatką w celu całkowitego pozbycia się niechcianych napisów.


Zachęcamy również do sprawdzenia szafek HPL i kabin sanitarnych z oferty Green Panel