ODBOJNICE ŚCIENNE

System odbojnic ściennych do szpitali

System odbojnic ściennych produkowany jest z laminatu wysokociśnieniowego HPL. Produkt znajduje zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły, szpitale czy przychodnie zdrowia. Odbojnice są wytrzymałe, odporne na uderzenia i wilgoć.

Dzięki temu rozwiązaniu ściany są skutecznie chronione przed zniszczeniem oraz zabrudzeniem. Odbojnice są montowane na standaryzowanej wysokości, tak aby zabezpieczyć przed intensywnym uderzaniem oparciem krzesła albo brzegiem ławki, jak to ma miejsce chociażby w szkole.

Dekoracyjna, drewniana faktura laminatu doskonale komponuje się ze stylistyką drzwi, stwarzając w danym wnętrzu nowoczesną i przyjemną dla oka estetykę. Ponadto, odbojnice można łączyć ze sobą, uzyskując większą powierzchnię ochronną lub umieszczać na ścianie w charakterystyczne pasy. Wszystko zależy, czy mają za zadanie chronić przed ewentualnymi zniszczeniami, czy raczej przykryć już istniejące ubytki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy fachową pomoc oraz szybki montaż wybranego systemu odbojnic ściennych.
W naszej ofercie znajdziesz również kabiny przedszkolne, kabiny wc, kabiny prysznicowe oraz szafki systemowe.