szafki basenowe na kluczyk czy zamek elektryczny
Szafki basenowe — na kluczyk czy zamek elektryczny?

Każdy z nas kto udaje się na basen, chce, aby jego rzeczy prywatne były jak najlepiej chronione, podczas gdy on, będzie się w spokoju oddawał pływaniu, bądź innym dostępnym w danym kompleksie atrakcjom. Szafki basenowe powinny być więc wytrzymałe i odpowiednio zamykane, by nikt nie mógł wykraść rzeczy, które się w nich znajdują. Od lat […]

więcej +
Ścianki działowe do toalet z HPL alternatywą ścian gipsowo-kartonowych

Laminat HPL, czyli laminat wysokociśnieniowy to chętnie wybierany materiał między innymi do produkcji ścianek działowych do toalet. Co charakteryzuje to tworzywo i dlaczego ścianki działowe z HPL są świetną alternatywą dla ścian gipsowych?  HPL – co to za materiał? HPL to skrót od High Pressure Laminate. Są to ścianki wykonane z dwustronnie dekorowanego laminatu o […]

więcej +
laminat HPL
Zalety korzystania z laminatu wysokociśnieniowego HPL

W meblarstwie używa się wielu różnych materiałów, które posiadają odmienne właściwości. Ich wybór zależy najczęściej od tego, w jakich warunkach oraz do czego będą wykorzystywane. Aktualnie bardzo często stosuje się rozmaite laminaty, które dzięki swojej wysokiej wytrzymałości i odporności na niekorzystne warunki są bardzo uniwersalnym materiałem. Jednym z najczęściej stosowanych laminatów jest laminat HPL. 

więcej +
obudowa do grzejników
Obudowy grzejników – kiedy je stosować i do czego służą?

Systemy centralnego ogrzewania są niezbędnym elementem każdego domu. Najczęściej spotyka się standardowe grzejniki, przez które przepływa gorąca woda, która je nagrzewa, co w konsekwencji zwiększa temperaturę powietrza wewnątrz budynku. Jest to dość prosty i skuteczny system ogrzewania, jednak grzejniki umieszczone w większości pomieszczeń w domu, często mogą psuć wygląd wizualny i estetykę wnętrza. Rozwiązaniem tego […]

więcej +
kabiny sanitarne
Systemowe kabiny sanitarne najlepszym rozwiązaniem do obiektów sportowych

Obiekty sportowe pełnią ważną funkcję społeczną, profilaktyczną i zdrowotną. Projekty obiektów sportowych zawsze muszą być dobrze przemyślane od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Pomieszczenia, które zasługują na szczególną uwagę ze względu na zachowanie rygorystycznych norm i standardów to pomieszczenia sanitarne. Dlaczego systemowe kabiny sanitarne do toalet stanowią najlepsze rozwiązanie do obiektów sportowych?

więcej +
szafka medyczna
Jakie wybrać szafki i kabiny sanitarne do szpitala?

Szafki i kabiny sanitarne stanowią ważne wyposażenie placówek medycznych, a szczególnie szpitali. Sale zabiegowe, operacyjne gabinety lekarskie, pielęgniarskie, ale też pomieszczenia higieniczno-sanitarne muszą gwarantować bezpieczeństwo i zachowanie zdrowia. Szafki i kabiny sanitarne HPL to produkty, które z powodzeniem sprawdzą się jako wyposażenie do szpitala.

więcej +
kabiny sanitarne
Rozwiązania systemowe – funkcjonalna aranżacja łazienki publicznej

Wyposażenie wnętrz w modne, estetycznie wykonane i funkcjonalne systemowe kabiny sanitarne to trend, który od kilku lat utrzymuje się w projektowaniu miejsc użyteczności publicznej. Rozwiązania systemowe pozwalają na idealne dopasowanie łazienki do potrzeb, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i bezpieczeństwo na długie lata.

więcej +
kabiny przedszkolne
Zalety kabin przedszkolnych wykonanych z HPL

Kabiny przedszkolne z HPL to wysokiej jakości systemy, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ich konstrukcja doskonale odpowiada na potrzeby najmłodszych, a właściwości sprawiają, że nauczyciele mogą wspomagać rozwój swoich wychowanków w najlepszy możliwy sposób. Dlaczego warto wybrać kabiny przedszkolne wykonane z HPL?

więcej +