kabiny sanitarne
Rozwiązania systemowe – funkcjonalna aranżacja łazienki publicznej

Wyposażenie wnętrz w modne, estetycznie wykonane i funkcjonalne systemowe kabiny sanitarne to trend, który od kilku lat utrzymuje się w projektowaniu miejsc użyteczności publicznej. Rozwiązania systemowe pozwalają na idealne dopasowanie łazienki do potrzeb, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i bezpieczeństwo na długie lata.

więcej +
kabiny przedszkolne
Zalety kabin przedszkolnych wykonanych z HPL

Kabiny przedszkolne z HPL to wysokiej jakości systemy, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ich konstrukcja doskonale odpowiada na potrzeby najmłodszych, a właściwości sprawiają, że nauczyciele mogą wspomagać rozwój swoich wychowanków w najlepszy możliwy sposób. Dlaczego warto wybrać kabiny przedszkolne wykonane z HPL?

więcej +
szklana kabina sanitarna
Zalety szklanych kabin sanitarnych

Szkło to materiał, który wykorzystany do budowy systemowych kabin toaletowych i WC podnosi prestiż miejsca, pozytywnie wpływa na doznania estetyczne oraz dodaje nowoczesnego charakteru. Minimalistyczne okucia potęgują uczucie luksusu, a trwałe materiały zapewniają bezpieczeństwo. Jakie zalety mają szklane kabiny sanitarne i gdzie znajdą zastosowanie?

więcej +
toaleta publiczna
Projektowanie toalet publicznych – jakie prawne wymogi musimy spełnić?

Łazienka publiczna to miejsce, z którego korzysta często wiele osób jednocześnie. Poza warunkiem spełniania wysokich standardów higieniczno-sanitarnych powinna spełniać także szereg wymogów regulowanych prawnie.

więcej +
męska toaleta
Ścianki pisuarowe – zadbaj o prywatność w męskiej toalecie

Współczesne toalety publiczne różnią się od tych, które jeszcze kilka lat temu można było spotkać na dworcach czy galeriach handlowych. Aktualnie ich wykonanie musi spełniać wszystkie wymogi sanitarne, a projekt zaoferować maksymalną prywatność każdemu, kto będzie musiał z nich skorzystać. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i intymności w męskiej toalecie warto zainwestować w ścianki pisuarowe.

więcej +
odbojnice ścienne
Odbojnice ścienne – gdzie się je stosuje?

Świeżo wyremontowany budynek potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia przed zabrudzeniem wymalowanych ścian – zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej. Przebywając w przychodzi lekarskiej wielokrotnie widać na ścianach specjalne panele, które chronią przed przypadkowymi otarciami oraz zarysowaniami.

więcej +
kabina wc
Kabiny toaletowe – w jakich miejscach się sprawdzą?

Kabiny toaletowe w miejscach publicznych przeszły wiele zmian od czasów starych, kamiennych kabin. W galeriach handlowych, na dworcach, w restauracjach, w szkołach, na basenach czy w klubach fitness spotyka się dziś najczęściej proste w budowie, trwałe i łatwe do utrzymania w wysokim standardzie higieny kabiny systemowe z płyt HPL, które można dopasować do możliwości i […]

więcej +
szafka basenowa HPL
Dowiedz się, dlaczego szafki HPL najlepiej sprawdzą się na basenie

Szafki na rzeczy osobiste ustawione rzędami ponad ławkami na przebieralni w basenie to dość typowy widok. Niewiele obiektów ma możliwości i przestrzeń potrzebną do tego, by zorganizować dla swoich gości indywidualne szafki i przebieralnie zamykane na klucz.

więcej +